Become a Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Become a Star

Real rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nimic nou sub soare

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Hiei

Hiei


Mesaje : 159
Data de înscriere : 22/06/2010

Nimic nou sub soare Empty
MesajSubiect: Nimic nou sub soare   Nimic nou sub soare EmptyMier Iun 23, 2010 5:03 am

Stateam in salon de spital si priveam tavanul in timp ce asteptam sa aflu de ce am fost tarat aici.
Sus In jos
Katelin
Admin
Katelin


Mesaje : 81
Data de înscriere : 31/05/2010

Nimic nou sub soare Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare   Nimic nou sub soare EmptyMier Iun 23, 2010 5:07 am

In afara faptului ca aveam o durere de abdomn si o vanataie de toata frumusetea tipic mie am fost dusa intr-un salon.Stateam cu ochii atintiti asuora tavanului pe patul moale.
Sus In jos
http://become-a-star.virtuaboard.com
Hiei

Hiei


Mesaje : 159
Data de înscriere : 22/06/2010

Nimic nou sub soare Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare   Nimic nou sub soare EmptyMier Iun 23, 2010 5:15 am

Am oftat si am iesit din salon, plimbandu-ma prin spital si am intrat intr-un salon asa.
Sus In jos
Katelin
Admin
Katelin


Mesaje : 81
Data de înscriere : 31/05/2010

Nimic nou sub soare Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare   Nimic nou sub soare EmptyMier Iun 23, 2010 5:16 am

Scarnseam din dinti de durere in timp ce ma ridicam incet.
-La naiba!murmur.
Sus In jos
http://become-a-star.virtuaboard.com
Hiro

Hiro


Mesaje : 24
Data de înscriere : 21/06/2010

Nimic nou sub soare Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare   Nimic nou sub soare EmptyMier Iun 23, 2010 9:12 am

Aceleaşi tâmpenii ca de obicei , dar acum graba lui făcuse o greşeală mare , mult prea mare, fusese adus de urgenţă la spital , alergase la şcoală pe scări din graba stupidă vrând să afle ceva şi uita aşa a dat peste doi tipi ce cărau un geam destul de mare , ca urmare , el căzând jos şi geamult spărgându-se , toate cioburile ajungând pe el , fiind plin de sânge.
-Arşh!Arşh!Arşh! replică în truna , într-un stil de ţipăt într-un salon unde o asinstentă încerca să îi cureţe tăieturile.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nimic nou sub soare Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nou sub soare   Nimic nou sub soare Empty

Sus In jos
 
Nimic nou sub soare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Become a Star :: Town :: Spital-
Mergi direct la: