Become a Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Become a Star

Real rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Shopping time

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Raine

Raine


Mesaje : 4
Data de înscriere : 21/06/2010

Shopping time Empty
MesajSubiect: Shopping time   Shopping time EmptyLun Iun 21, 2010 3:44 pm

Venisem la mall pentru cateva cumparaturi. Nu mai aveam nimic prin frigider si era timpul sa-mi reumplu rezervele. Eram in raionul cu sosuri, iar ketchupul pe care il consumam eu era ceva mai sus, asa ca m-am intins dupa el.
Sus In jos
Seo Jong Woo

Seo Jong Woo


Mesaje : 4
Data de înscriere : 21/06/2010

Shopping time Empty
MesajSubiect: Re: Shopping time   Shopping time EmptyLun Iun 21, 2010 3:48 pm

Mi-am amintit ca trebuia sa cumpar de la magazinul de alimente al mall-ului niste chestii. Am intrat acolo, tinand in mana un cos mic si rosu. Evdent ca ma plimbam pe acolo ca o fantoma, dar nu aveam niicun chef, plus ca nici nu eram sigur ca trebuia sa cumpar. Cand am trecut pe la raionul cu bauturi am pus un suc in cos, apoi m-am indreptat... nici eu incotro. Din cauza aiurelii si neatentiei m-am bagat destul de tare in ceva sau in cineva.
Sus In jos
Raine

Raine


Mesaje : 4
Data de înscriere : 21/06/2010

Shopping time Empty
MesajSubiect: Re: Shopping time   Shopping time EmptyLun Iun 21, 2010 4:00 pm

Era destul de sus pus ketchupul ala si a trebuit sa ma ridic ceva ca sa ajung la el. Cand l-am atins si am tras de el, am simtit cum cineva s-a bagat in mine, m-am dezechilibrat si am cazut pe jos, iar cutia de ketchup mi s-a izbit de cap si a ricosat pe jos. Ce naiba... M-am uitat la cel care intrase in mine: un pusti. Era destul de dragut. M-am ridicat de pe jos si am luat si cutia.
-Ai grija pe unde mergi, i-am spus.
Sus In jos
Seo Jong Woo

Seo Jong Woo


Mesaje : 4
Data de înscriere : 21/06/2010

Shopping time Empty
MesajSubiect: Re: Shopping time   Shopping time EmptyLun Iun 21, 2010 4:05 pm

Mi-am dat seama ca m-am bagat in cineva destul de tarziu. Tipul in care ma bagasem a cazut, iar o sticla de ketchup i-a cazut in capp. Mi-a venit sa rad, dar m-am abtinut, punandu-mi mana la gura. Atunci am simtit ceva lichid la mine pe deget, dar inainte sa ma uit l-am auzit pe tip:
-Ai grija pe unde mergi.
Mi-am ridicat privirea spre el, apoi mi-am luat mana de la gura ca sa zambesc, dar fara sa bag de seama ca imi curgea sange din nas.
-Imi pare rau/
Sus In jos
Raine

Raine


Mesaje : 4
Data de înscriere : 21/06/2010

Shopping time Empty
MesajSubiect: Re: Shopping time   Shopping time EmptyLun Iun 21, 2010 4:15 pm

Si-a pus mana la gura, probabil il amuzase felul in care cazusem eu. Mda, evident... Totusi, cand si-a luat mana de la gura, am observat ca ii curgea sange din nas.
-Imi pare rau..., a spus.
M-am uitat putin ingrijorat la el, am pus cutia de ketchup undeva pe alt raft si am revenit cu privirea catre el.
-Iti curge sange din nas, i-am spus si i-am atins barbia, astfel incat sa ii las capul pe spate.
Sus In jos
Seo Jong Woo

Seo Jong Woo


Mesaje : 4
Data de înscriere : 21/06/2010

Shopping time Empty
MesajSubiect: Re: Shopping time   Shopping time EmptyLun Iun 21, 2010 4:19 pm

Am observat ca se uita ingrijorat la mine. A pus ketchupul pe un al raft, apoi s-a intors din nou cu fata spre mine. Nu intelegeam de ce era asa de ingrijorat. Nu aveam sa-i fur banii sau chestii de genul.
-Iti curge sange din nas, mi-a spus, apoi mi-a atins barbia pentru a-mi lasa capul pe spate.
-Aaa... E cea normal la mine.
Am inceput sa caut prin buzunare niste servetele. Cand le-am gasit, am scos unul din pachet si l-am pus la nas.
-Multumesc, am zambit rusinat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Shopping time Empty
MesajSubiect: Re: Shopping time   Shopping time Empty

Sus In jos
 
Shopping time
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Become a Star :: Town :: Mall-
Mergi direct la: